.

HAKKIMIZDA

GÜLER ISI; Konya'da ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

İmalat ve Hizmet Halkamızıın İçinde;

Kalorifer tesisatı, kat kalorifer tesisatı, Pistonlu Kalorifer Kazanı, Pelet Kalorifer Kazanı, Şömine Tipi Kat Kaloriferi, Kovalı Kalorifer Kazanı, Stokerli Kalorifer Kazanı, Şömineli Kalorifer Kazanı, Manuel Kalorifer Kazanı, Kovalı Kalorifer Kazanı ve Boyler Kazanı yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Isıtma sistemleri sektöründe müşterilerimize ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Isıtma sistemleri sektöründe müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

havuz tesisatı, havuz ısıtma tesisatı, güneş enerji havuz ısıtma tesisatı, güneş enerjisiyle havuz ısıtma, güneş enerjisi havuz ısıtma sistemleri fiyatları, güneş enerjisi ile havuz ısıtma, havuz ısıtma sistemleri, havuz ısıtma maliyeti,

yüzme havuzu ısıtma, güneş enerjisi ile yüzme havuzu ısıtma, konya havuz ısıtma, havuz ısıtma tesisatı,